Португалската мегазвезда Кристиано Роналдо отбеляза първия си гол от игра

...

Роналдо избухна с четири гола за Ал Насър

Португалската мегазвезда Кристиано Роналдо означи първия си гол от игра за новия си отбор Ал Насър и също по този начин стигна до първия си хеттрик.

В среща от шампионата на Саудитска Арабия против Ал Уехда португалецът се разписа на два пъти през първото полувреме, а по-късно добави още две попадения през втората част. Третото му попадение в 53-ата минута, когато вкара от дузпа. Следващият му гол пристигна в 61-ата минута, с което оформи крайното 4:0.

UNE FINITION CHIRURGICALE????????????????????????
— Al-Nassr France???????? (@AlNassrFrance)
Той откри резултата в 21-ата минута след асистенция на Адбулрахман Гареб, а по-късно вкара още един път в 40-ата минута.

500 LEAGUE GOALS FOR CRISTIANO RONALDO????
— GOAL (@goal)
Първото попадение на легендата беше юбилейно, защото бе гол номер 500 в кариерата му за състезание. Легендарният №7 е играл в шампионатите на родината си Португалия, Англия, Испания, Италия, а в този момент и в Саудитска Арабия.

За последно Роналдо се беше разписвал в формален мач на 27 октомври м.г., като стори това при успеха на Манчестър Юнайтед над Шериф в Лига Европа.