Помощник-треньорът на Славия – Мартин Кушев, говори след равенството 1:1

...

Кушев: Проявихме характер и агресия

Помощник-треньорът на Славия – Мартин Кушев, приказва след равенството 1:1 против Черно море. Специалистът беше удовлетворен от обстоятелството, че „ белите” са посочили темперамент и експанзия.

“През първото полувреме беше равносилен мач. В края Черно море имаше повече самодейността. През второто полувреме имахме обстановки, удовлетворени сме, че се върнахме в мача.

Грешката пристигна на тъча при обикновена топка. Мисля, че и голът стана с рикошет, греда. Има го във футбола. И преди гола имахме доста добра опция за гол. Проявихме темперамент и вкарахме експанзия в офанзивите си.

Ние обичаме сами да си сътворяваме неприятности. Създаде се прекрасен мач. След мача с ЦСКА имаше не доста положително въодушевление. Играем за себе си. Доволни сме, че показахме темперамент и експанзия ", съобщи Кушев.