По време на атентата на 1 май срещу главния прокурор

...
По време на атентата на 1 май срещу главния прокурор
Коментари Харесай

Разкритие! Демерджиев с ключова новина за атентата

По време на атентата на 1 май против основния прокурор фамилията му не е било в колата. Заедно с него в автомобила са пътували единствено той е гардовете на НСО. Това изясни по време на парламентарния надзор вътрешният министър Иван Демерджиев в отговор на въпрос на Атанас Атанасов от Демократична България.

" Маршрутът, по който се е движел Гешев, е бил един нормален маршрут за него, неведнъж е минавал по него ", добави Демерджиев.
-->
Демерджиев изясни, че е огледал персонално автомобила, против който имаше опит да бъде взривен на пътя Самоков- София по обед.

Демерджиев изясни още, че бронираният автомобил, с който се е придвижвал Гешев, е с по-висока степен на отбрана даже от този на президента Румен Радев.

Вътрешният министър сподели, че израелският специалист е дошъл в деня на гърмежа - час и половина преди него. Той е бил заведен на мястото на покушението от следователите. " Данни в какво качество и какво е правил, би трябвало да ви отговори наблюдаващия прокурор или следователите ", сподели вътрешният министър.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР