Пиърс Броснан изяви желание да се завърне в поредицата Джеймс

...
Пиърс Броснан изяви желание да се завърне в поредицата Джеймс
Коментари Харесай

Пиърс Броснан: Ставам за душманин на 007

Пиърс Броснан изяви предпочитание да се завърне в поредицата „ Джеймс Бонд “. Култовият артист седна за онлайн изявление с „ Esquire “, в което разкри забавни секрети от интервала си като 007. Той показа и че на драго сърце би се завърнал на терена, само че този път като изверг. „ Ако ме викнат назад – да, най-вероятно ще се отзова “, разяснява Бонд номер 5.

Броснан разкри и по какъв начин Куентин Тарантино желал да снима филм за 007, само че по този начин и не му разрешили.

„ С Куентин си уговорихме среща. Беше след премиерата на „ Убий Бил 2 “. Прескочих до Холивуд, както се бяхме разбрали, аз съм доста прецизен човек, и седнах на бара на „ Four Seasons “, чакайки го да завърши с пресата. Две мартинита по-късно той се появи. Още с влизането си поръча по няколко напитки и малко се понапихме. Той беше извънредно разчувствуван – стартира да тропа по масата и на всеослушание да подрежда: „ Ти си най-хубавият Бонд, желая да фотографирам филм с теб “. Опитах се да го успокоя, само че човек не споделя на Тарантино да се успокои. Така или другояче осведомих студиото, само че там не се впечатлиха. Много тъпо “, споделя Пиърс.

„ Астън Мартин “ съвсем постоянно е била колата на Бонд. Броснан е огромен почитател на марката и споделя по какъв начин на драго сърце е снимал автомобилните подиуми. Актьорът разкри обаче, че когато помолил компанията да му обезпечат персонална кола, в началото му било отказано.

„ Случи се в деня преди рекламното турне за „ Не умирай през днешния ден “. Много се учудих – ще прекарам идващите няколко месеца, рекламирайки марката им, а те ми отхвърлиха една кола. Не беше редно. Казах на сътрудника ми, че на идващия ден даже няма да се доближа до рекламния автомобил. Той ме успокои, че ще им се обади и още същата вечер уреди нещата. Аз обаче настоях да имам документално доказателство и те ми пратиха писмо, с което потвърдиха, че ще ми създадат автомобил. Отидох до завода на „ Астън Мартин “ и беше фантастично – видях по какъв начин майсторите сглобяват и прекарах през целия ден на пистата им, тествайки прототипа. 3 месеца след премиерата колата ми пристигна – беше огромна хубавица с неповторим цвят. За страдание я изгубих в пожар “, споделя Броснан.

Актьорът показа и че в действителност той убедил сътрудника си Даниел Крейг да одобри ролята на 007. „ Видяхме се една вечер на ваучър. Вече знаех, че му е направено предложение. Той още се колебаеше дали да одобри и му споделих, че ще се оправи отлично и в случай че не го направи, ще съжалява. Справи се фантастично, в действителност превъзходен Бонд и ми беше прелестно да виждам неговите филми. Сега може да прави каквото си желае “.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР