Пътят от ще сваля звезди за теб“ до слънце, къде

...
Пътят от ще сваля звезди за теб“ до слънце, къде
Коментари Харесай

Две тела в едно… жилище

Пътят от „ ще смъква звезди за теб “ до „ слънце, къде са ми чорапите “ е прочут и посипан с разкриване на разнообразните и от време на време неподозирани страни на диамантената ни половинка.
Във всяка връзка, някъде сред многото обич, усмивки и благополучие се появява " и заживаха дружно ". Първите мигове от свиването на любовно гнездо са незаменими, красиви и на никое място в тях няма неизмити чинии, разногласия за отдалеченото или епични подиуми от нерешимия спор –сгънати ли би трябвало да стоят облеклата или „ стопчени “.

Моят безпорядък не е твоят
При множеството двойки в един или различен миг настава “сблъсък на цивилизациите ” във връзка с концепцията за “нормално ”. И единият и другият считат, че единственият метод за справяне с нещо е техният личен.
Всеки от нас е развил друго възприятие или е учтив в разнообразни правила на “правилно ”. Затова би трябвало, въпреки да не можем да избегнем различията, би трябвало да сме готови за главното: Да споделяме на глас позициите си и догатките си и, „ мечка боязън, мен не боязън “, да се примирим с обстоятелството, че има цели 4 вероятни разновидността за едно и също нещо: Начинът, по който да го създадем може да е моят, неговият, нашият и този на двамата.

Не кой кого, а кой по кое време?  
Разпределянето на функциите, когато стартираме да разделяме едно жилище става в най-хубавия случай от единствено себе си, когато както ние, по този начин и нашият обичан сме отдадени на това да съществуваме хармонично. Е, не че хармонията не може малко да се подкрепи, само че несъмнено не и със лист кой по кое време да чисти тоалетната. Всичко е въпрос на практическо приложение и разискване първо на въпроса “Защо ”, а чак по-късно и на другите обичани въпроси „ Как? “, „ Кога? “ и „ Кой? “

Любов дружно и поотделно
Понеже оценяваме нещо едвам когато го загубим, е потребно непринудено да „ напущаме “ света за двама и да се обръщаме към своите дребни и огромни занимания.

Формулата: Свободата на другия = свободата от другия = 100 минути самотност - клапа за изпускане на насъбрана пара, доста по-добра от фамилния скандал.

Според характера на общото цяло, който доста зависи от двете обособени елементи в него, тя може да се употребява всекидневно или всякога когато усещаме, че нещата стартират да се наелектризират. Щом деянията на нашия обичан стартират да ни „ боцкат “ е време за отдръпване.

Fare Play (семеен вариант)
Каквото и да се напише по тематиката „ Заживяване дружно “ то няма да обхване всички последвали радостни и от време на време не толкоз ежедневни обстановки.
Все отново има няколко основи момента, които постоянно предшестват разнообразните спорове и конфликти на отзиви. Ако се обърнем към тях преди да си загубим времето с малко скандалче или изкарване на напрeжението върху индивида, който обичаме, взаимният животът ще олекне с няколко горчиви момента.

Разгледай добре в себе си, вместо да излизаш от кожата си
Когато сме си наложили някакво ограничаване и гледаме да го съблюдаваме, с изключение на към себе си сме склонни да станем и доста сериозни към индивида до нас. Така горката отсрещна страна, от време на време търпи жестокостта на личните ни рестрикции. Освен това постоянно се втренчваме в минусите на другия, когато не желаеме да обърнем внимание на своите. Вместо да завладяваме индивида, с който живеем, с някакви далечни показа за съвършенство, по-добре да намерим нещо, което можем да изправим в себе си – решение, потребно и за двете страни.

Говори с него
След като споделяме огромна част от персоналното си пространство с някого, за какво да не изберем да споделяме и нещата, които харесваме или не в взаимния ви живот. Ако кръгчетата от кафе по масата ни нервират или не харесваме меко казано сюрреалистичната „ класификация “ на обувките с по-голям номер в антрето, най-добре да споделим това, без да трупаме непотребни задни мисли. Ако умеем да обсъждаме малко и ясно обещано деяние или безучастие на другия, поради което поражда спор, и не намесваме остарели, измислени или хипотетични следващи случки, то сигурно ще намерим общ език за всяка обстановка.

Вкъщи с/без моделите от у дома
Моделите на държание, които сме усвоили от родителите си са нашата основа да стартираме личната си връзка. Ако познатият ни жанр на живот е комфортен и работи и в нашето семейство – прелестно, само че в случай че не се вписва в новата ни действителност няма причина, заради която да продължаваме да се придържаме към него. Просто би трябвало да си сътворим нови, работещи правила, с които отсега нататък да вършим живота дружно елементарен като ария.
Източник: hera.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР