Париж. Отборите на Пари Сен Жермен и Монако завършиха наравно

...

Монако си тръгна с точка от „Парк де Пренс“

Париж. Отборите на Пари Сен Жермен и Монако приключиха наедно 1:1 в мач от четвъртия кръг на Лига 1. Гостите оказаха сериозна опозиция на френския първенец и даже първи поведоха в резултата в 21-вата минута с гол на Кевин Фоланд. Домакините обаче съумяха да изтръгнат най-малко точка от този мач, откакто се добраха до равнене в 70-ата минута с попадение от дузпа на Неймар. Парижани пропуснаха още много положения в мача, като удариха три греди, а и вратарят Александър Нюбел направи няколко блестящи спасявания.

След това реми ПСЖ си върна първото място в класирането с 10 точки, колкото имат Марсилия и Ланс, само че парижани са с доста по-добра голова разлика. Монако се намира на 12-ото място с 5 извоювани точки досега.