Отборът на Славия спечели купата на Българския футболен съюз (БФС)

...

Славия ще играе в Шампионската лига по футбол

Отборът на Славия завоюва купата на Българския футболен съюз (БФС) при юношите до 18 години и през идващия сезон ще играе в младежката Шампионска лига по футбол. " Белите " се постановиха с 2:1 над Левски във финала, игран на стадион " Александър Шаламанов ".

Славия имаше предимство през първата част и в самото начало попадение на Валентин Петров беше анулирано поради засада. В последните секунди на първата част Чунг Нгуен До пропусна да се разпише от дузпа, избавена от вратаря Йоан Загоров.

Три минути след почивката Наско Кехайов напредна и с удар от наказателното поле откри резултата в интерес на Славия, воден от старши треньора Иван Иванов.
В 81-ата минута Нгуен До асистира за резервата Румен Рангелов, осъществил втори гол във вратата на " сините ", които се добраха до почетен гол посредством Георги Коричков.
По обявата работи: Антони Йорданов
Източник: bnr.bg