Отборът на Наполи разби Фиорентина с впечатляващото 6:0 в мач

...

Наполи разкости Фиорентина на бърза ръка

Отборът на Наполи разруши Фиорентина с впечатляващото 6:0 в мач от 18-ия кръг на италианската Серия А. Въпреки резултата, играта на "виолетовите " напълно не бе за подценяване, само че неаполитанците бяха убийствени на контраофанзива.

Головата фиеста започва още в седмата минута с попадение на Лоренцо Инсиние. Трийсет минути по-късно Диего Деме удвои задатъка на неаполитанците, а в 38-ата минута Ирвинг Лосано направи резултата типичен.

В самия завършек на първата част Пьотр Желински стъжни още повече ситуацията на "виолетовите ", разписвайки се за 4:0.

Напук на голямото закъснение, Фиорентина имаше своите шансове през втората част, само че не съумя да понижи разликата. Дори в противен случай, тя стана още по-голяма.

В 72-ата минута Лоренцо Инсиние бе прецизен от дузпа за 5:0, а малко преди последния съдийски сигнал Матео Политано оформи крайното 6:0.

Така Наполи се изкачи до третата позиция в класирането с актив от 34 точки, а Фиорентина остава 14-и с едвам 18 пункта.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `