Отборът на Хетафе остава твърдо на четвъртата позиция във временното

...

Хетафе твърдо зад Реал в Испания, галактикос остават с най-много загуби в Топ 5

Отборът на Хетафе остава твърдо на четвъртата позиция във краткотрайното класиране на испанското състезание.

Съставът съумя да завоюва семейството си на Атлетик (Билбао) в срещата сред двата отбора от програмата на 31-ия кръг на Ла Лига.

Домакините от периферията на Мадрид се постановиха над своите съперници с едвам един гол разлика за крайното 1:0.
 Снимка 416738
Източник:

Автор на единственото попадение в мача стана Анхел, разписал се след 78 минути игра.

Отборът на домакините имаше по-чистите положения за излизане напред в резултата и макара на много късен стадий от мача, въпреки всичко съумяха да прибавят нови скъпи три точки към своя актив.
 Снимка 416739
Източник:

Така Хетафе остава на тъкмо 10 пункта зад номер три в подреждането Реал (Мадрид), който разполага с актив от 60 извоювани точки. Атлетик е под номер 8.

Интересна наклонност продължава да се резервира все по този начин константна в Ла Лига и след дуелите от кръга, приключили към сегашния миг. Реал (Мадрид) е тимът от Топ 5 в класирането, който е позволил най-вече провали в пасива си до момента.

Дори Хетафе има единствено 7 неверни стъпки през сезона, до момента в който за " галактикос " те са с две повече. Нещо повече, Атлетик (Билбао), макар загубата си през днешния ден, е с 8 позволени провали.