Остана да изберем председатели на още две комисии. Нека да

...
Остана да изберем председатели на още две комисии. Нека да
Коментари Харесай

Ще има ли правителство? Прогнозата на Рашидов

Остана да изберем ръководители на още две комисии. Нека да поспорят малко, обикновено е да се дебатира, без тези двете комисии няма по какъв начин да тръгне Народното събрание и те ще станат тези дни. Това сподели в Пловдив ръководителят на Народното събрание Вежди Рашидов. Той е на посещение по повод  Деня на будителите.

На въпрос ще има ли скоро държавно управление, Рашидов отговори: " Аз да кажа, на тези години малко съм жертва, би трябвало да има държавно управление, тъй като за това поех тази отговорност, която в този момент нося, тъй като в действителност е тежко и отговорно. Съдбата на хората не е смешка, аз в никакъв случай не съм си разрешавал този разкош на гърба на хората да се развличам. Не е развлечение.
-->
Затова надълбоко разгадавам на разсъдъка на всички вътре, с цел да може в действителност да има работещо държавно управление с работещ парламент. Защото това касае ориста на хората, аз отново дублирам думата " хората ", тъй като аз съм един от тях, от Кърджали. И за мен е доста значимо моите другари и близки да живеят от малко малко обикновено, а това зависи от закони, от политици, от бюджети, от политиката, която водим.

Така че би трябвало малко разсъдък и се надявам да надделее разсъдъкът, в случай че не надделее, ще бъде фактурата за сметка на българския народ ".

Председателят на Народното събрание подари скъпи книги за фонда на Народна библиотека в Пловдив „ Иван Вазов “ в Деня на националните будители, написа Блиц.  
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР