Омбудсманът Диана Ковачева предупреди за риск от високи изравнителни сметки

...
Омбудсманът Диана Ковачева предупреди за риск от високи изравнителни сметки
Коментари Харесай

Тесла със сметките за парно? Говори Диана Ковачева

Омбудсманът Диана Ковачева предизвести за риск от високи изравнителни сметки в края на отоплителния сезон.

" Има обезщетения за потребителите на природен газ за декември и януари, само че хората считат, че те не са задоволителни. Става въпрос за към 140 000 души ", съобщи в " Денят стартира с Георги Любенов " тя.

Тя предизвести за риска от високи изравнителни сметки в края на отоплителния сезон, защото прогнозната цена на природния газ е била доста по-ниска от действителната в следствие.

" Тази разлика сред прогнозната и действителната цена на природния газ фактически може да се отрази на сметките на хората в края на отоплителния сезон. Никой не може да каже какъв брой огромна е " ножицата " там и по какъв начин ще се отрази. Това, съгласно мен, е обезпокоително ", сподели още омбудсманът Диана Ковачева.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР