Носителят на Шампионската лига Реал Мадрид направи поредният си знаменит

...

Феноменален Реал направи знаменит обрат срещу Ливърпул и се доближи до четвъртфиналите

Носителят на Шампионската лига Реал Мадрид направи следващият си популярен поврат в елиминациите на шампионата. В първия мач от осминафиналите на Шампионската лига отборът губеше с 0:2 до 14-та минута против Ливърпул като посетител, само че съумя да завоюва първата среща с 5:2 и е доста покрай класиране за четвъртфиналите.
Прочетете още
В 4-та минута Мохамед Салах подаде по земя в наказателното поле към Дарвин Нунес, който с пета засече и откри резултата - 1:0.

В 14-та минута Куртоа направи непростима неточност и подари топката на Салах, който без проблем удвои преднината на домакините.

Реал Мадрид се завърна в мача в 21-та минута, когато Карим Бензема подаде към Винисиус, а той с прекрасен изстрел в наказателното поле вкара за 2:1.

В 36-та минута и вратарят на Ливърпул направи огромна неточност и от това се възползва Винисиус, който изравни - 2:2.

Още при започване на второто полувреме Реал Мадрид направи цялостен поврат. Модрич центрира от фаул, а бранителите на Ливърпул не помниха за Едер Милитао и той без проблем с глава вкара за 2:3.

В 56-та минута Реал вкара за четвърти път, Бензема стреля, топката се удари в Джо Гомес, това изненада Алисон и топката влетя в мрежата му за 2:4.

Реал реши всичко в 67-та минута, когато след бърза контра Винисиус изведе Бензема, който преодоля Алисон и на опразнената врата вкара за 2:5.

В другия мач през днешния ден във Франкфурт Айнтрахт загуби семейството си на водача в Италия - Наполи с 0:2.

В 36-та минута Наполи получи дузпа, само че Хвича Кварацхелия я пропусна, откакто Кевин Трап съумя да избие удара му.

В 40-та минута Лозано откри отлично Виктор Осимен, който от близко се разписа и откри резултата.

В 58-та минута домакините останаха с човек по-малко след пряк червен картон на Коло Муани.

В 65-та минута Каварацхелия подаде за Джовани Ди Лоренцо, който удвои преднината на гостите - 0:2.