Наставникът на Славия Златомир Загорчич бе разочарован след поражението с

...

Заги: Дузпата беше отсъдена много лесно

Наставникът на Славия Златомир Загорчич бе отчаян след провалянето с 2:3 от Локомотив (Пловдив) на “Лаута”. Заги показа, че има искания за отсъдената дузпа в интерес на Локомотив при резултат 1:0 за “белите”.

" Добре започнахме мача, вкарахме и гол. След това е ненужно да разясняваме другите неща. След дузпата тимът се върна психически. Опитахме се да се върнем в резултата през второто полувреме. Дузпата беше отсъдена доста елементарно и то няколко минути след нашия гол. Играхме едва през първото полувреме. Искам да видя повтаряне на обстановката с дузпата. Трябва да бъдем по-постоянни. Допуснахме пет гола в два мача. Георги Петков има лека травма и по тази причина го запазихме. Тони е млад вратар. Целият тим го поддържа. Чунчуков е значим футболист за нашия тим. Така беше през предишния сезон, уповавам се и този да бъде по този начин. Ще се противопоставяме на всеки един тим. Днес искахме да победим, само че не се получи. Трябва да понижим грешките, които вършим ".

efbet Лига 2 кръг, петък 19 юли  Локомотив (Пловдив) 3:2краен резулат  Славия