Наставникът на Септември Николай Митов даде мнението си за загубата

...

Николай Митов: Мачът стана друг след червения картон

Наставникът на Септември Николай Митов даде мнението си за загубата с 1:2 от Витоша.

" Изиграхме положително първо полувреме, доминирахме, само че след аления картон мача стана различен. През първата част правехме всичко, каквото би трябвало. Можеше да вкараме втори гол, само че след картона всичко се промени. Няма да разясня дузпата, само че това бе много основен миг.

При 1:0 имахме обстановка на Гади и можеше да решим всичко. Ако бе отбелязал, срещата щеше да се развие по различен метод. Но и това го има във футбола. Като вкара 3 гола се радваме, като изпусне... Не е прелестно да губиш.

Днес бе моментът да победим и с една победа щеше да се върне увереността ни. Във всеки мач би трябвало да играем за победа, с цел да излезем от тази рецесия. Както споделих, тя е тежка, само че не непреодолима. Трябва да запишем 2-3 победи и всичко ще се оправи ", показа Митов.

Витоша победи Септември с 2:1