Аржентинската футболна звезда Лионел Меси вкара два гола за успеха

...

Лео Меси беше точен на два пъти при третата поредна победа на Интер Маями в МЛС

Аржентинската футболна звезда Лионел Меси вкара два гола за триумфа на неговия Интер Маями с 4:1 като посетител на Ню Ингълнд Революшън в мач от постоянния сезон на американската МЛС.

Двубоят стартира мъчно за Меси и компания, защото домакините излязоха напред в резултата след по-малко от 40 секунди игра, когато прецизен за тях беше Томас Чанкалай.

Впоследствие обаче " чаплите " стигнаха до цялостния поврат точно с помощта на двете попадения на осемкратния притежател на " Златната топка ", който се разписа в 32-ата и 68-ата минута.

Седем минути преди края на постоянното време изстрел на Лео Меси беше отразен от вратаря Хенрих Равас, само че при добавката Бенджамин Кремаски не сбърка, правейки резултата 3:1.

Крайното 4:1 пък оформи Луис Суарес скоро по-късно, възползвайки се от асистенция на Меси.

Така Интер Маями записа третата си поредна победа в американското състезание и с актив от 21 точки остава отпред в Източната конференция, до момента в който Ню Ингълнд Революшън е на последното 15-о място с 4 пункта.