На стадиона в Баку (Азербайджан) швейцарците доминираха в по-големи етапи

...

Въпреки доминацията на Швейцария, мачът с Уелс завърши наравно

На стадиона в Баку (Азербайджан) швейцарците преобладаваха в по-големи стадии от дуела, само че не съумяха да победят. В 49-ата минута те поведоха с попадение на Брийл Емболо.

Той се разписа с глава след подаване от ъглов удар. Корнерът стана факт, откакто футболистът на Борусия (Мьонхенгладбах) секунди по-рано беше излязъл самичък против вратаря, който избави изстрела му, добавя БНР.

Уелс обаче изравни в 74-ата минута, когато Кийфър Мур беше прецизен с глава за 1:1.

В 85-ата минута Марио Гавранович вкара второ попадение за швейцарците, само че голът не беше зачетен поради засада, забелязана от ВАР. Минута преди края пред Гарет Бейл се откри късмет да донесе трите точки за Уелс, само че той не стреля добре. В 90-ата пък Емболо беше на крачка от повтаряне на гола си, само че този път Уорд избави.
Източник: frognews.bg