На 2 и 3 юли на спортен комплекс Спортна София

...
На 2 и 3 юли на спортен комплекс Спортна София
Коментари Харесай

Каменица Фен купа с турнир в София

На 2 и 3 юли на състезателен комплекс „ Спортна София 2000 “ в Зона Б-5 ще се организира четвъртият шампионат от сезон 2022
София става хазаин на четвъртото по ред районно съревнование от сезон 2022 на футболния шампионат за фенове Каменица Фен купа. Броят на деклариралите присъединяване тимове е 113. Те ще премерят сили на 2 и 3 юли на състезателен комплекс „ Спортна София 2000 “ в Зона Б-5. Кои са те и по кое време ще се проведат дуелите можете да прочетете.

Първите мачове от районните шампионати стартират още в събота, 2 юли, от 09.00 часа. В неделя ще се проведат осминафинал, четвъртфинал и полуфинал. След това от 14.30 часа ще се изиграе и финалният мач, на който ще се реши районният победител на Каменица Фен купа за София. В неделния ден ще участват и специфични посетители – именития за Левски и българския футбол Емил Спасов, както и две генерации футболисти от сем. Вуцови. Това са Велислав Вуцов, който е някогашен футболист и сегашен футболен управител,  както и синът му Светослав Вуцов, вратар в „ Славия “.

Футболната самодейност е подкрепена от Българска асоциация мини футбол (БАМФ), спортният бранд на Христо Стоичков H8S и италианският производител на спортни дрехи и екипировка Givova, които са и формалните сътрудници. Със специфични спортни комплекти, обезпечени от марката H8S Hristo Stoitchkov, ще си тръгнат спечелилите в районния шампионат.

Отборите, класирали се на първо и второ място, ще премерят сили с спечелилите от другите градове на огромния край на Каменица Фен купа в Пловдив. Отборът, класирал се на трето място, ще получи спортни продукти от Givova, а всички призьори ще получат и бира Каменица, както и футболни топки от марката H8S Hristo Stoitchkov.

Каменица Фен купа се организира в два кръга – районни шампионати и национални финали. Регионалните шампионати се организират от месец май до юли в 8 града у нас – Благоевград, Бургас, Варна, София, Велико Търново, Пловдив,  Русе и Враца. Финалът ще бъде на 10 и 11 септември в Пловдив, който е и  роден град на Каменица.

За да не скучае никой на зеления килим, уредниците са се погрижили за приятното превозване освен на участниците, само че и на техните фамилии и другари, които са решили да ги поддържат на място. „ Не се сърди дребосъче “, „ Точен шут “, „ Дженга “, „ Изтегли въжето “ и табла са единствено част от квалифицираните игри. Един от всички участници в игрите на терен ще има шанса да завоюва 365 бири Каменица за шерване с другари. Планирани са и атракции за по-малките почитатели, както и доста забавни награди, предоставени от уредниците Каменица и сътрудниците.

Следващият шампионат е плануван да се организира във Велико Търново на 9 и 10 юли, а по-късно в Пловдив – на 16 и 17 юли. Входът за всички събития е свободен.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР