Монтана записа втора поредна победа и четвърта от началото на

...

Монтана спечели гостуването си на Черно море

" Монтана " записа втора поредна победа и четвърта от началото на сезона в шампионата в Супер Волей, откакто се наложи с 3:1 (-23, 23, 17, 26) над " Черно море " като посетител.
MVP на мача стана 20-годишният посрещач Денислав Бърдаров, който сграбчи наградата и в предишния кръг, при триумфа с 3:2 над " Хебър ".
Във варненската зала „ Христо Борисов “ двата тима си размениха по един гейм, като първият бе за домакините. В третия монтанчани бяха повече от безапелационни и го затвориха на 17. Най-оспорвана бе четвъртата част, в която варненци на три пъти стигаха до геймбол, само че още при първата опция за подобен гостите те не я изпуснаха 28-26.
Така възпитаниците на треньора Даниел Пеев загряха за дербито с " Дея спорт " (Бургас). Мачът в зала „ Младост “ е в събота, 25 ноември, от 19:00 часа и ще бъде излъчен директно по Макс спорт 2.
Източник: bulnews.bg