Младежкият ни национален отбор се спасиха от загуба при гостуването

...

Младежите се спасиха от загуба в Казахстан

Младежкият ни народен тим се избавиха от загуба при гостуването си на Казахстан в последната минута. Двубоят бе от група 9 на квалификациите за Евро 2019. Резултатът обаче можеше да е друг, в случай че реферите не бяха отменили чист гол на българския отбор при 0:0.

Преди почивката двата тима не съумяха да си отбележат попадение. В 65-ата минута пристигна противоречивата обстановка в ущърб на гостите – след удар на Александър Георгиев топката срещна напречната греда и тупна зад голлинията, само че съдията не уточни центъра.

В 76-ата минута Казахстан откри посредством Зайнутдинов. Българският напън даде резултат в последната минута, когато Венцислав Керчев се извиси след корнер и с глава донесе равенството.

Младежите имат 2 точки след първите си три срещи и класирането за европейското състезание към този момент наподобява на процедура невероятно. Нашите изгубиха от Люксембург като хазаин и направиха две равенства с Казасхтан. Тепърва предстоят срещите с любимците Словения и Франция.
Източник: btvnovinite.bg