Мароко сензационно елиминира Испания с дузпи на Мондиал 2022. Срещата

...

Историческо! Мароко би дузпата на Испания от Мондиала

Мароко сензационно отстрани Испания с дузпи на Мондиал 2022. Срещата на стадион " Едюкейшън " приключи без голове след 120 минути, а при дузпите африканците биха с 3:0.

" Ла Фурия " беше много по-активен през първото полувреме, само че против себе си имаше извънредно дисциплинирани футболни войни, които действаха като пестник.
-->
Нещо повече - въпреки да се отбраняваше, африканският тим действаше чудесно на контраофанзива и насочи прецизен удар, против нито един за международния първенец за 2010 година.

През второто полувреме и двата тима бяха внимателни, въпреки да имаха своите редки моменти в офанзива. До гол не се стигна и разумно последваха две продължения по 15 минути. Най-чистото състояние в мача по подигравка на ориста пристигна в 123-ата минута, само че Сарабия пропусна да отстреля африканците, написа gol.bg.
Източник: standartnews.com