Манчестър Юнайтед продължава без победа в трети пореден мач от

...

Манчестър Юнайтед не победиха и Саутхемптън

Манчестър Юнайтед продължава без победа в трети следващ мач от новото състезание на Висшата лига. В четвъртия кръг Юнайтед направи единствено 1:1 като посетител на Саутхемптън. Даниел Джеймс даде задатък на отбора си в 11-та минута с третия си гол от началото на сезона. В средата на второто полувреме Яник Вестергор изравни, а малко по-късно “Светците ” останаха с човек по-малко поради аления картон на Кевин Дансо. Въпреки натискът на Юнайтед до края на мача нов гол по този начин и не падна и рецензиите към Оле Гунар Солсяер евентуално ще се засилят. С равенството Юнайтед излезе краткотрайно на 4-то място в класирането с 5 точки от 4 мача, само че и преди изиграването на останалите мачове от кръга. Саутхемптън е на 13-та позиция с 4 точки.
Източник: standartnews.com