Мач и гол за историята! Уникално попадение с рлава на

...

Уникален гол на вратар подлуди Ливърпул!

Мач и гол за историята! Уникално попадение с рлава на вратаря Алисон донесе скъпа побеса с 2:1 на Ливърпул над Уест Бромич като посетител в дуел от Висшата лига.

На всичкото от горната страна това стана секунди преди края на мача от корнер, когато алените обезверено се нуждаеха от гол. Алисон, един от най-хубавите вратари в света, в този момент вкара такъвм гол, какъвто няма да е елементарно и на Кристияно Роналдо или Левандовски!

Драмата бе цялостна и поради обстоятелството, че тази победа има изключителна стойност в борбата за влизане в четворката и присъединяване в Шампионската лига наесен.

Домакините откриха посредством Кану в 15-та минута, а Мохамед Салах беше изравнил в 33-та.

Алисон бе сплескан безусловно от своите съотборници в бурната наслада след неповторимия гол.Два кръга преди края, Ливърпул е на точка зад четвъртия Челси и на 3 от третия Лестър.
Източник: standartnews.com