Лудогорец посреща Сервет тази вечер от 19:45 часа в плейоф-реванш

...

Лудогорец бленува за още една голяма европейска вечер в Разград

Лудогорец посреща Сервет довечера от 19:45 часа в плейоф-реванш за класиране на 1/8-финалите в Лигата на конференциите. След 0:0 в Женева съставът на Георги Дерменджиев е огромен любимец за продължение на тази фаза. Но това би трябвало да бъде потвърдено в идните 90 или даже 120 минути на " Хювефарма Арена " в Разград.
 Дерменджиев: Ритъмът на следващия ден ще бъде по-различен

" Двубоят си остава 50 на 50 "

В понеделник първенците записаха значим триумф против съперника за купата Черно море вкъщи с 3:1, а в този момент им следва ново предизвикателство.

Наставникът на Лудогорец - Георги Дерменджиев, няма да може да разчита само на контузените Антон Недялков и Иван Йорданов, както и на новото попълнение Ивайло Чочев, който не е регистриран за този кръг от конкуренцията.
 Треньорът на Сервет: Трябва да изиграем не доста добър, а отличен мач, с цел да отстраним Лудогорец

Ето какво сподели

" Трябва да бъдем доста умни. Мисля, че това не е задоволително в действителност. Съперникът е добър тим, ние се съобразяваме с това нещо. Имаме положителни шансове. Теренът в Женева не беше доста добър, само че не се оправдаваме с това нещо. В Разград е по-добър и да се надяваме, че това ще ни помогне. За нас е значимо да сме крайни спечелили ", сподели Георги Дерменджиев преди срещата.

Единственият, който пропуща срещата за гостите е французинът Давид Дулен. Голмайсторът на отбора през този сезон е Енцо Кривели с пет попадения, а с най-вече игрови минути е Йоан Северин.

Победителят от този конфликт ще продължи към 1/8-финалите, като ще научи противника си за тази фаза в петък, 23 февруари, от 14:00 часа, когато е жребият.
 Защитник на Сервет се закани: Ще играем офанзивно