Локомотив Пловдив победи ЦСКА София с 3:1 като гост в

...

Кютек на Българска армия преди тежка загуба на ЦСКА

Локомотив Пловдив победи ЦСКА София с 3:1 като посетител в среща от 13-я кръг нa първа професионална футболна лига и нанесе първа загуба на "червените " в шампионата.

Преди конфликта се стигна до спор сред почитателите. На стадион "Българска войска " представители на двете агитки започнаха да се замерят с предмети и да чупят седалките по трибуните.

Според първичните информации, последователи на "смърфовете " са предизвикали тези на ЦСКА, като в отговор на това се е стигнало до грозните подиуми.

Броени минути преди началото на мача ентусиастите на домакините, заели своите места в бранш Г, минаха по пистата, по цялата дължина на терена, с цел да стигнат до гостуващата аудитория от Пловдив. Там част от публиката влезе в спор със стюардите и почитателите в бранш А.

Между секторите захвърчаха счупени седалки и даже флагчето за ъглов удар.

Стойко Сакалиев, който е част от щаба на ЦСКА, също е потърпевш леко при мелето.

Футболистите на гостите отхвърлиха да се появят на терена, до момента в който сигурността на стадиона не бъде подсигурена. Преди първия съдийски сигнал десетки служители на реда обкръжиха бранша с гостуваща аудитория.

Двубоят въпреки всичко стартира с 5-минутно забавяне.
Източник: standartnews.com