Локомотив Пд води на Левски с 2:0 в първи полуфинален

...

Локомотив Пд води 2:0 на Левски на полувремето

Локомотив Пд води на Левски с 2:0 в първи полуфинален мач от шампионата за Купата на България.

Гостите стартираха по-добре в първите минути на мокрия терен, чисто състояние обаче не беше основано, а след 10-ата минута " смърфовете " взеха самодейността.

В14-ата минута Миятович не се намеси добре, само че Карагерен не съумя да насочи добър удар и отбраната в синьо се оправи.

В 23-ата минута Каргас сбърка в изнасянето на топката, която му бе отнета от Карагарен. Кълбото попадна в Алмейда, който мигновено изведе Митко Илиев.

Най-добрият футболист на България за 2019 година беше изтърван от Райнов и с удар от 16 метра даде задатък на " черно-белите ". Вратарят Миятович обаче има сериозна виновност за гола, откакто ударът не беше задоволително мощен, а също по този начин беше в неговия ъгъл.

В 45-та минута Карагерен вкара втори гол и утежни задачата на " сините ".
Източник: standartnews.com