Ливърпул прекъсна лошата си поредица в Премиър лийг, след като

...

Голове за Салах, греди за Тотнъм

Ливърпул прекъсна неприятната си поредност в Премиър лийг, откакто победи с 2:1 Тотнъм като посетител в един от основните мачове от 15-ия кръг. Мърсисайдци изиграха мощно първо полувреме, в което взеха подобаващ задатък след два гола на Мохамед Салах (11`, 40`).

След почивката Тотнъм бе по-силният тим и домакините понижиха след попадение на Хари Кейн. Лондончани нямаха и шанс защото на два пъти гредите спираха Иван Перишич - по един път във всяко от полувремената.
-->
Така Тотнъм позволи второ следващо домакинско проваляне в Премиър лийг и към този момент е на цели осем точки от водача Арсенал. Ливърпул пък се приближи на седем точки от четвъртото място, което сега е заемано точно от " шпорите ", осведоми БНР.
Източник: standartnews.com