Левски стартира кошмарно участието си във втория предварителен кръг в

...

10 от Левски паднаха с 0:3 в Кипър

Левски започва кошмарно присъединяване си във втория прелиминарен кръг в Лига Европа. " Сините " паднаха с 0:3 в Ларнака от локалния АЕК. Решаващи за загубата бяха пропускът преди почивката на Дени Алар, който остана самичък против вратаря на домакините и изгонването на Живко Миланов. Защитникът си изкара малоумен втори жълт картон в добавеното време на първото полувреме. С човек повече домакините имаха и шанс да вкарат 3 бързи гола единствено за 7 минути. Първо Яну откри след неточност в отбраната (65), а нов пропуск откъм гърба даде опция и на Руиз да вкара за 2:0. С гол от 25 метра Хевел се разписа за 3:0. Реваншът е след седмица в София, само че макар загубата през днешния ден Левски имаш сили за поврат.

В първите срещи от втория кръг тази вечер играят: от 20,30 ч ЦСКА - София - Осиек и Локо (Пд) - Спартак (Търнава), а от 22,00 Валур - Лудогорец
Източник: standartnews.com