Левски спечели за четвърти пореден път в efbet Лига –

...

Левски взе четвърта поредна победа

Левски завоюва за четвърти следващ път в efbet Лига – 2:0 над Ботев Враца в осмия кръг. Сините стартираха със загуба от, а също така имат три отсрочени мача. Визитата във Враца беше и първото посещение на столичани през сезона.

Андриан Краев откри резултата в 30-ата минута, разписвайки се с глава. Той засече центриране на Филип Кръстев от корнер. Второто попадение вкара Илиян Стефанов, който беше прецизен в 83-ата минута. Той се възползва от асистенция на Ивелин Попов.

Сините играха близо 50 минути с човек повече, защото Сантяго Монтоя беше изпъден в 42-ата минута. Тимът на Станимир Стоилов също приключи с 10 души – Ноа Сонко Сундберг получи пряк червен картон в края.

Левски има 12 точки и е на седмо място в класирането. Ботев Враца има седем точки и е 12-и в подреждането.

Източник: flashnews.bg