Левски продължава да няма победа при новия си треньор Станимир

...

Лудогорец пречупи Левски. Мъри отново без победа

Левски продължава да няма победа при новия си треньор Станимир Стоилов. Напротив - " сините " изгубиха второ основно дерби подред, след неприятна загуба и от Лудогорец - 2:4.

Така отборът продължава да няма победа при завръщането на Мъри Стоилов, макар желанието на играчи и аудитория и общия възторг на " Герена ".

В предишния кръг Левски загуби Вечното дерби от ЦСКА с 1:2.

Боби Цонeв бе прецизен в 26-ата минута, като се наложи ВАР да удостовери попадението.

Три минути по-късно Доминик Янков изравни, Сотириу донесе цялостен поврат в 47-ата минута.

Боби Цонев изравни от дузпа 81-ата минута

Грешка в защитата  на " сините " и на Николай Михайлов обаче разрешиха на гостите да поведат с гол в добавеното време.

Левски позволи и четвърти гол в добавеното време.

Въпреки драмата в обособени моменти, неналичието на класа в състава на домакините е очевидна, което докара до нова лбогична загуба във значим мач от шампионата.

Лудогорец излезе отпред в класирането  с 21 точки, до момента в който Левски остава на 11-та позиция с 8 точки.
Източник: standartnews.com