Кризата в Челси се задълбочава, след като отборът загуби с

...

Лоши новини. Пълна криза в Челси

Кризата в " Челси " се задълбочава, откакто тимът загуби с 0:1 при семейството на " Астън Вила " от 6-ия кръг на Висшата лига. Оли Уоткинс означи единственото попадение в дуела в 73-ата минута. Лондончани приключиха мача с човек по-малко, откакто Мало Густо бе изпъден с пряк червен картон при започване на втората част, съобщи gol.bg.

Домакините сътвориха първата заплаха в мача в 5-ата минута. Дъглас Луис загуби топката от Енцо Фернандес, който подаде към Николас Джаксън, а той продължи към Мойсес Кайседо, който стреля, само че Емилиано Мартинес избави.
-->
Роберт Санчес направи ужасно избавяне в 20-ата минута. Дъглас Луис центрира от корнер на близката греда в наказателното поле на Челси, където Люка Дин я отклони, само че испанецът избави. Четири минути по-късно Михайло Мудрик взаимодейства с Николас Джаксън, който стреля, само че Мартинес избави.

" Челси " пропусна доста добра опция в 35-ата минута. Мало Густо проби, след което подаде към Енцо Фернандес, само че той стреля доста неопределено в навън. Дъглас Луис центрира от корнер в наказателното поле на " сините " в 39-ата минута, където Камара стреля с глава, само че Санчес избави.

Мало Густо центрира в наказателното поле на " Астън Вила ", където Дисаси вкара във вратата на гостите, само че попадението не бе зачетено поради засада.
Източник: standartnews.com