Кметът на Пловдив Здравко Димитров е изписан от болницата, след

...
Кметът на Пловдив Здравко Димитров е изписан от болницата, след
Коментари Харесай

Кметът на Пловдив пребори вируса

Кметът на Пловдив Здравко Димитров е изписан от болничното заведение, откакто претърпя интервенция поради фрактура на ръката. Градоначалникът пострада в събота на вилата си в Бойково, където беше на домашно лекуване след прекаран ковид. 

" Този път няма да се качвам на Бойково. Оставам в Пловдив, ще отивам на рехабилитация и още няколко дни ще работя отдалечено ", разяснява Здравко Димитров пред " Марица ".

Уточни, че още в краая на седмицата обаче може да върви в Общината за по час-два, с цел да отмята най-неотложните задания по съставянето на бюджета на Пловдив за 2021 година и значимите планове. 

Във форма съм, увери кметът и си пожела повече шанс в идващите месеци след поредицата проблеми, които му се струпаха в последно време.     

Броени часове откакто беше изписан от болничното заведение, Здравко Димитров се включи онлайн в съвещанието на Общинския спешен щаб

 

 
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР