Кливлънд Кавалиърс изравни серията с Индиана Пейсърс след успех със

...

46 точки от Леброн и Кливланд изравни серията

Кливлънд Кавалиърс изравни серията с Индиана Пейсърс след триумф със 100:97 във втория мач сред двата отбора. В основата на триумфа бе огромната звезда на "кавалерите " Леброн Джеймс, който осъществя феноменалните 46 точки.

Решителна за развоя на дуела се оказа първата четвърт. В нея Леброн и компания поведоха с 15 точки. Всяка една от идващите елементи завършваше с точково предимство на гостите, само че те по този начин и не съумяха да наваксат пасива.

Джеймс приключи с 46 точки, 12 битки и 5 асистенции. Кевин Лав, който получи травма в лявата ръка в края на мача, добави 15, а Кайл Корвър 12. За Индиана Виктор Оладипо бе най-резултатен с 22 точки за 28 минути игра.

Юта Джаз също изравни серията си против Оклахома Сити Тъндър след триумф като посетител със 102:95.

Единственият тим, който тази нощ съумя да запише втора поредна победа бе Хюстън Рокетс - 102:82 против Минесота Тимбъруувс.