Късни два гола на Федерико Киеза донесоха успеха на Фиорентина

...

Късни два гола на Киеза класираха Фиорентина за 1/4-финалите на Купата на Италия

Късни два гола на Федерико Киеза донесоха триумфа на Фиорентина над Торино с 2:0 като посетител в четвърти осминафинален дуел от Купата на Италия. Двубоят на " Стадио Олимпико Гранде Торино " отиваше към продължения, когато италианският национал откри резултата в 87-та минута, а три минути по-късно означи и решителното второ попадение за " виолетовите ".

Така Фиорентина се причисли към Лацио, Милан и Ювентус, които през вчерашния ден си осигуриха място на 1/4-финалите в шампионата. По-късно довечера са двойките Интер - Беневенто и Наполи - Сасуоло. Фиорентина пък чака спечелилия от Рома - Виртус Ентела. Всички четвъртфинални срещи ще се изиграят на 30 януари. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg