Извънредна ситуация се е разиграла в центъра на Варна. Млад

...
Извънредна ситуация се е разиграла в центъра на Варна. Млад
Коментари Харесай

Центърът на Варна е под блокада: Неадекватник се барикадира в колата си, 7 ченгета го вадят

Извънредна обстановка се е разиграла в центъра на Варна. Млад мъж със здрава физика е бил арестуван, откакто е вдигнал полицията в града накрак, предава БЛИЦ.

Първоначалната информация, която получават в полицията е, че на мъж му е прилошало и стои в автомобила си сребристо ауди с добричка регистрация. Инцидентът се е разиграл на бул. Мария Луиза “, който е един от най-натоварените булеварди в града, на светофара до Общината, пред погледа на десетки варненци.

Когато на мястото незабавно отиват служители на реда, те откриват, че индивидът е в несъответстващо положение, само че не се касае, че му е прилошало, само че по образни справедливи наблюдения е или надрусан, или пийнал.

Около 40 минути чиновниците на реда и отряд „ Сигма “ се пробват да извадят мъжа от автомобила му. Той обаче се е барикадирал вътре.

При опит да бъде изкаран, той е почнал да буйства. В последна сметка 6-7 служители на реда със сетни сили са извадили водача. Той се строполил на пътното платно и почнал да изяснява нещо.

Накрая въпреки всичко е откаран в лечебно заведение, където следва да му се създадат проби и да се откри дали е бил пийнал, или дрогиран и каква е повода за държанието му.
Източник: 7dnibulgaria.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР