Изборите не идват в добро време, нито за политиците, нито

...
Изборите не идват в добро време, нито за политиците, нито
Коментари Харесай

Как пада властта? Люта закана на Томислав Дончев

Изборите не идват в положително време, нито за политиците, нито за народа, по-хубаво за нас беше смяната да продължи още, с цел да може да забележим всичките измерения на смяната, само че съм уверен, че от позиция на конюктурните партии, това щеше да бъде повече рисково за Републиката, за обществото, за стопанската система. Това сподели Томислав Дончев в „ Панорама “ по Българска национална телевизия.

Правителството не го свалихме ние, то се самосвали. Сега ние от ГЕРБ желаеме да разтеглим поддръжката си и да станем първа политическа мощ. Както се споделя, суверенът ще се произнесе и ще даде задача на всички нас, политиците, да види до каква степен ще бъдем в положение да решим по най-хубавия метод проблемите.

Но, да ГЕРБ ще направи мощна акция, с опит да покажем на българите и на българските жители, път, посока, успокоение и опция за справяне с всички рецесии, които са връхлетели България. Някои пристигнали извън, някои провокирани от некомпетентността на държавното управление. В политиката триумфите се потвърждават със мощни послания, с работа и с резултати, добави Дончев. 
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР