Истинско голово шоу си спретнаха отборите на Ямбол 1915 и

...

Голово шоу в Ямбол, Загорец взе дербито с драматичен резултат

Истинско голово шоу си спретнаха тимовете на Ямбол 1915 и Загорец (Нова Загора) в дербито на осмия кръг в Югоизточната Трета лига. След четвърт час игра гостите откриха резултата посредством Атанасов. В 28-ата минута Йорданов удвои задатъка на Загорец. Шекеров върна един гол за домакините, а с това и очакванията за позитивна развръзка на мача. Секунди по-късно обаче Георгиев възвърне преднината от два гола на отбора от Нова Загора. След почивката момчетата на Иван Божидаров понижиха до 2:3 в 69-ата минута посредством Петров. Всичко за Ямбол обаче рухна в 88-ата минута, когато Христов осъществя четвърти гол за Загорец. В даденото от съдията продължение Шекеров за повторно се разписа, само че единствено с цел да оформи крайното 3:4.

Ямбол 1915 - Загорец 3:4
0:1 Атанасов 15’
0:2 Йорданов 28’
1:2 Шекеров 1:2 38
1:3 Георгиев 39’
2:3 Петров 69’
2:4 Христов 88’
3:4 Шекеров 90’