Истински шок за ПСЖ и Килиан МБапе в бърлогата на

...

Ад за ПСЖ и МБапе в Мадрид! Какво им се случи

Истински потрес за ПСЖ и Килиан МБапе в бърлогата на Реал Мадрид. " Белия балет " още един път потвърди, че се преражда в Шампионската лига. Реал победи ПСЖ с 3:1 на реванша в осминафиналите и се класира напред.

И това стана, откакто в първата част губеше конфликта с общ резултат 0:2 и два гола на МБапе. След това обаче същински ураган се развъртя над главите на Меси, Неймар и Мбапе.

Вълшебно полувреме за Карим Бензема, който направи хеттрик за паметния поврат. И още едно доказателство, че ПСЖ може да има пари и звезди, само че няма магията на европейски футболен гранд. И надали ще я има.

В другия мач довечера Манчестър Сити пазеше сили и приключи 0:0 със Спортинг Лисабон, откакто бе спечелил в Португалия с 5:0.

Така, след Байерн и Ливърпул, Реал М и Манчестър Сити са новите четвъртфиналисти досега в Шампионската лига.
Източник: standartnews.com