Искате да поканите някого на среща, но се притеснявате да

...
Искате да поканите някого на среща, но се притеснявате да
Коментари Харесай

Колко романтика има в буквите?

Искате да поканите някого на среща, само че се притеснявате да му се обадите? Не го мислете повече, тъй като американски учени откриха, че мейлите и текстовите известия в действителност са доста по-романтични от телефонните диалози.

Наистина до неотдавна цареше схващането, че имейлите и текстовите известия са безчувствени и безлични, само че в действителност когато пишем любовни известия, ние влагаме доста повече мисъл и позитивизъм, евентуално с цел да компенсираме неналичието на персонален контакт.

За да стигнат до този извод, учените създали опит с присъединяване на 72-ма младежи. Оказало се, че пишещите любовни писма се вълнуват доста повече и употребяват по-силни и премислени думи от оставящите телефонни известия.

Източник: venera.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР