Хората очакваха други неща, каза Сидеров, обвини Каракачанов и Симеонов

...
Хората очакваха други неща, каза Сидеров, обвини Каракачанов и Симеонов
Коментари Харесай

Волен извади скелетите от гардероба на патриотите

Хората чакаха други неща, сподели Сидеров, упрекна Каракачанов и Симеонов в лобизъм
Лидерът на „ Атака ” Волен Сидеров извади скелетите от дрешника на патриотите и изясни, за какво обединението им няма да се яви дружно на парламентарните избори на 4 април. Според него Красимир Каракачанов и Валери Симеонов почнали да се занимават с неща, поради които не са били определени.

„ Започнах да подлагам на критика политиката на патриотите. Хората чакаха от нас други неща – да поощрим промишлеността, земеделието, да увеличим приходите, да внесем национално самочувствие. Това не се случи “, сподели в изявление за бТВ Сидеров, обяснявайки раздора сред „ Атака “ и Вътрешна македонска революционна организация и НФСБ.

„ Министерство на защитата стана организация за недвижими парцели. Другият се занимаваше да затваря заведение и да убива дребния и междинен бизнес. Не беше това идеята “, съобщи още Сидеров. Според него „ ГЕРБ са хлъзгави и в случай че не им се наложи малко по-твърдо, няма по какъв начин да стане. ” Ръководството на ГЕРБ и Борисов нарушиха салдото “, безапелационен бе Волен Сидеров. Той разгласи, че  многократно е упорствал за промени.

Вътрешна македонска революционна организация и НФСБ са вкарали лобистки закони, разгласи Сидеров и уточни за образец измененията за Черноморското крайбрежие, изсичането на горите и закона за трюфелите.

„ Цялата патриотична общественост в България с неспокойствие очакваше този закон за трюфелите и Вътрешна македонска революционна организация им го даде “, с подигравка съобщи Сидеров. Попитан дали беседва с премиера Бойко Борисов, водачът на „ Атака ” отговори негативно и съобщи: „ От много време се чудя дали да не изляза на автостоп някъде и да спра джипката, и да му кажа нещата, които желая да му кажа. Но и той може да ме откри. Аз си заставам статично, може да ми се обади “.

Следващият съдружен сътрудник на ГЕРБ ще бъде партията на Слави Трифонов „ ИТН “, внесе конспирация в предизборната акция Сидеров. И разгласи, че „ Атака ” ще взе участие в изборите, като ще се опита да сплоти обединения, които се борят против „ коронизацията ”.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР