Голяма буря се очаква във Варна. Това предупреди два пъти

...
Голяма буря се очаква във Варна. Това предупреди два пъти
Коментари Харесай

Черни облаци над нос Калиакра. Нещо страшно пълзи към Варна

Голяма стихия се чака във Варна. Това предизвести два пъти синоптикът на Нова тв Ники Василковски.

В прогнозата си за времето той сподели, че огромен и мрачен облак е щръкнал над нос Калиакра. Бурята се придвижва на юг, предизвести Василковски.  Той се обърна непосредствено към варненци да внимават и да се приготвят за неприятното време.
-->
В края на утринния блок, в който водещите обобщават кои тематики ще наблюдават до края на деня, Василковски безусловно прекъсна Виктор Николаев и Мира Иванова, с цел да повтори предизвестието си към хората във Варна. Възможно е да има местни наводнения, акцентира синоптикът.

Според прогнозата, бурята която се движи по Северното Черноморие ще е единствено първата за деня за България.

Аз се усещам обект на насила! “, разгласи ненадейно Мира Иванова. Тя иронизира следващия скандал в политиката ни и изясни, че е принудена от времето да не усети нищо от пролетта. „ Няма ужасно – ей къде е август “, включи се в шегата Ники Василковски.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР