Германските национали ще приберат рекордни премии, ако успеят да защитят

...

Рекордни бонуси за Бундестима, ако защити световната титла

Германските национали ще приберат рекордни награди, в случай че съумеят да защитят международната си купа на идния Мондиал в Русия следващата година.

Ако Бундестимът завоюва трофея, играчите ще получат по 350 000 евро, което е с 50 000 повече спрямо шампионата в Бразилия през 2014 година.

" За нашите играчи е огромна мотивация да станат международни първенци два пъти подред за първи път в историята на немския футбол. Това ще бъде купа за историята и заслужава специфични бонуси ", сподели президентът на Германския футболен съюз Райнхард Гриндел.

Премиите за германците стартират от четвъртфиналите. Ако отпаднат преди този момент, играчите няма да вземат нищо. При класиране измежду най-хубавите осем избраниците на Йоаким Льов ще получат по 75 000 евро, при постигане до полуфиналите - по 125 000 евро, за трето място - 150 000 евро.

Ако Бундестимът доближи до финала в Москва и загуби, футболистите ще се приберат у дома с по 200 000 евро, а в случай че вдигнат купата - с по 350 000 евро.