Футболистите на Ливърпул постигнаха втора победа от началото на сезона

...

Ливърпул надигра Бърнли

Футболистите на Ливърпул реализираха втора победа от началото на сезона във Висшата лига на Англия, откакто на своя стадион " Анфийлд " надиграха състава на Бърнли с 2:0. Така играчите на треньора Юрген Клоп не престават с цялостен актив от 6 точки, след изиграните два кръга.

Първото попадение осъществя Диого Жота в 18-ата минута, а малко по-късно гол топката влезе отново във вратата на гостите след удар на Мохамед Салах, само че гол не бе зачетен, поради засада. Домакините изрично бяха по-добрия тим на терена и разумно стигнаха до втори гол през второто полувреме. Реализира го Садио Мане в 68-ата минута, с което постави точка на разногласието сред двата тима. В идващия трети кръг Ливърпул е хазаин на Челси.
Източник: bnr.bg