Филаделфия разгроми гостуващия Милуоки със 130:95 и записаха рекордна в

...

Филаделфия постигна рекорден 16-и пореден успех

Филаделфия разгроми гостуващия Милуоки със 130:95 и записаха рекордна в клубната си история 16-а поредна победа.

Резервата Джъстин Андерсън беше най-резултатен с 25 точки, а Дарио Шарич способства с 25 точки за триумфа.

Филаделфия приключва на третото място на Запад и ще започва плейофите против Маями.

Джабари Паркър приключи с 25 точки за Милуоки, който с провалянето остана седми на Изток и ще стартира елиминациите против Бостън.

Пол Джордж осъществя 40 точки, а Ръсел Уестбруук се отличи с 6 точки, 20 битки и 19 асистенции, при домакинската победа на Оклахома Сити против Мемфис със 137:123.

Дилън Бруукс беше най-хубав за гостите с 36 точки и 7 битки.

Оклахома Сити приключи четвърти на Запад и стартира в плейофите против Юта.

Маями завоюва против гостуващия Торонто със 116:109 след продължение и приключи на шесто място на Изток.

Уейн Елингтън вкара 32 точки за домакините.

Кайл Лаури се отличи с 28 точки, 10 битки и 9 асистенции за канадците, които от дълго време си осигуриха купата в Източната конференция, а в първия кръг на плейофите ще играят против Вашинтон.

ЛеБрон Джеймс вкара 10 точки за 11 минути на полето и записа първи сезон, в който взе участие във всичките 82 мача от постоянния сезон, само че Кливланд загуби от гостуващия Ню Йорк с 98:110.

Джеймс съумя да продължи и върха си с 873-и следващ мач от постоянния сезон, в който приключва с двуцифрен точков актив.

Люк Корнет беше най-хубав за спечелилите с 23 точки.

Кливланд приключи четвърти на Изток, а в търсене на четвърто поредна купа в конференцията ще стартира против Индиана.

Без звездите си Джеймс Хардън и Крис Пол и с множеството от запасите първенецът в постоянния сезон Хюстън приключи акцията с проваляне при гостуването си на Сакраменто с 83:96.

Уили Коли-Стийн беше най-хубав за домакините с 22 точки и 11 битки.

Джералд Грийн се отличи с 31 точки за Хюстън.

Лейкърс победи против Клипърс в дербито на Лос Анджелис със 115:100, само че и двата тима ще пропуснат плейофите.

Новобранецът Джош Харт осъществя рекордните си за сезона 30 точки за спечелилите, а Гари Пейтън II способства с 25 точки и 12 битки.

Тобиас Харис приключи с 23 точки за Клипърс, който позволи шест провали в последните си седем мача.