Фенове на Парма скочиха на легендарния Джанлуиджи Буфон. 44-годишният футболист

...

Фенове скочиха на Буфон след кошмарна грешка

Фенове на Парма скочиха на именития Джанлуиджи Буфон. 44-годишният футболист направи кошмарна неточност при загубата от Перуджа с 1:2 в Серия Б, а след края на срещата ядосани последователи на „ пармалатите” приканиха Буфон да приключи кариерата си.

Буфон сбърка съдбовно при второто попадение на домакините, а две минути преди този момент бе позволил гол от дузпа. Изключително опитният пазач не съумя да отиграе една върната към него топка, а от това се възползва Оливиери, който направи резултата 2:0 в 7-ата минута.

Видео с кошмарното отиграване на Буфон незабавно се трансформира в шлагер в обществените мрежи.

Con il Parma già salvo e il Perugia ancora in lotta per il playoff, signori e signori la tabaccheria Buffon presenta: