Фелипе Кайседо вкара шест минути преди края на редовното време

...

Лацио излъга Кротоне в края

Фелипе Кайседо вкара шест минути преди края на постоянното време и Лацио победи с 3:2 Кротоне в мач от 27-ия кръг на италианското състезание по футбол. С това " вълците " сложиха край от серията си от три следващи загуби във всички шампионати и усилиха преднината си против Верона на седмото място в Серия " А ".

Кайседо, който е в предпоследната година от контракта си с Лацио, вкара решаващия гол в 84-та минута. Той си подвигна топката след пас на Гонсало Ескаланте в наказателното поле и я изпрати в топовен шут в мрежата на гостите от Кротоне. 32-годишният еквадорец се разписа за седми път през сезона, а Лацио завоюва 14-ата си победа.

Иначе Лацио повеждаше още два пъти в мача посредством Сергей Милинкович-Савич (14`) и Луис Алберто (39`), само че Сими (29` и 50`) вкара два гола за 2:2.

Кротоне не съумя да изравни трети път и остана финален в класирането с 15 точки. Отборът е на седем от първия над чертата Каляри.
Източник: bnr.bg