Един човек е загинал на място при верижна катастрофа, която

...
Един човек е загинал на място при верижна катастрофа, която
Коментари Харесай

Кървав ужас с жертва и ранени край Търново. Режат ламарини, за да извадят хората

Един човек е умрял на място при верижна злополука, която затвори краткотрайно основен път София-Варна, в региона на разклона за с. Балван. Има и ранени, които са откарани в регионалната болница във Велико Търново.

Кървавият случай е станал към 14 часа в четвъртък. По първична информация са се блъснали два камиона и лек автомобил. На местопроизшествието са пристигнали екипи на полицията, коли за спешна помощ и пожарна. Наложило се е огнеборците да режат смазаните ламарини на возилата, с цел да извадят пасажерите.

От ОДМВР-Велико Търново оповестиха, че обходният маршрут, избран поради злополуката е през селата Мусина, Русаля, Хотница и Самоводене. По него се отклоняват леки и товарни коли, написа „ Борба “.

На местопроизшествието се прави оглед. Причините са в развой на изясняване.

Започнато е досъдебно произвеждане под наблюдението на Окръжна прокуратура-Велико Търново.
Източник: 7dnibulgaria.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР