Дуисбург. Националният отбор на Северна Македония постигна най-престижната победа в

...

Северна Македония победи Германия с 2:1 в Дуисбург

Дуисбург. Националният тим на Северна Македония реализира най-престижната победа в цялата си история. Горан Пандев и компания съкрушиха с 2:1 като посетител четирикратния международен първенец Германия и резервира шансове за едно от първите две места в група " J " от квалификациите за Мондиал 2022. 37-годишният Пандев откри резултата в края на първото полувреме, Илкай Гюндоган изравни от дузпа в 63-ата минута, а в 85-ата Елиф Елмас означи паметното попадение, донесло триумфа на Северна Македония.

Германия не беше губила международна подготовка от 2001 година, само че тази впечатляваща серия откри своя край. Отборът на Йоахим Льов игра доста едва и беше осъден от един порядъчен и проведен противник, който се възползва оптимално от опциите си.
Източник: focus-news.net