Дубълът на ЦСКА 1948 изигра още един контролен двубой по

...

Дубълът на ЦСКА 1948 и Спортист Своге не се победиха в контрола

Дубълът на ЦСКА 1948 изигра още един надзорен дуел по време на зимната си подготовка. Тимът на Владимир Димитров записа тъждество 1:1 против различен състав от Втора лига - Спортист Своге.

Приятелският мач се изигра на Националната футболна база в Бояна. През първото полувреме футболистите на Борислав Кьосев сътвориха няколко доста положителни голови обстановки, само че не съумяха да осъществят.

След почивката и в двата тима се направиха редица смени, само че точно тогава паднаха и попаденията.

Първо ЦСКА 1948 II получи правото да извърши дузпа, която Валентин Йосков осъществя.

В средата на полувремето се стигна и до изравнителното попадение на Илия Русинов, който се възползва по най-хубавия метод от създалото се меле в наказателното поле на „ алените “.

ЦСКА 1948 II ще се изправи против елитния Локомотив София в неделя (06.02) от 13:00 часа в нов надзорен конфликт още веднъж на Националната футболна база в Бояна.