Днес чухме от Борисов, че той имал много министри, но

...
Днес чухме от Борисов, че той имал много министри, но
Коментари Харесай

Напрежение! Човек на Слави посочи нокаут за държавата

Днес чухме от Борисов, че той имал доста министри, само че за нас е забавно и значимо дали ще бъде препоръчано правителство с партийни фигури, което е и наподобява, и съставлява държавно управление на ГЕРБ, или ще се търси вид с държавно управление, чието ще търси по-широка поддръжка, каза пред Bulgaria ON AIR депутатът от Има Такъв Народ Ивайло Вълчев.

Той призна, че от партията са се научили да не споделят авансово: " Да, това ще създадем, или няма да вършим това. "
-->
" Важно ще бъде какво ще бъде препоръчано, значимо ще бъде дали тогава ще има някакъв кръг на диалози на мандатоносителя с другите парламентарни групи. 

Въобще не е ставало дума за кабинет на този стадий, а и ние ненапълно имаме спокойствието да проучваме процесите, без да се усещаме притиснати, защото числеността на нашата парламентарна група я изключва от сметките от това тя да бъде нужна за основаването на каквото и да било болшинство ", допълни Вълчев.

Попитан дали биха подкрепили втория мандат, той сподели: " Доколкото разбрах, обединението ПП-ДБ към момента няма концепция какво да предложи. Искаме да има подобен кабинет, който да има тъкмо избрани периоди с ясни цели, с цел да е ясно по кое време и какво се прави, естествено, че той ще взема решение и някакви настоящи задания, което е неизбежно. 

Ще ми се да забележим нещо, което ще работи и ще сътвори чувството в хората, че нещо се прави. Едно последващо неработещо нещо ще трансформира даже и тези, които досега гласоподаваха, в хора, които няма да желаят да си мръднат пръста. "
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР