Денят във Втора лига беше доста интересен.
Монтана разби Витоша в

ВТОРА ЛИГА: Монтана разби Витоша, Спортист също бие и влезе в топ 3

Денят във Втора лига беше много забавен.

Монтана разруши Витоша в Бистрица с 4:1, откакто губеше в резултата до почивката. Домакините поведоха в 17-ата минута, само че Карачанаков изтигна с хеттрик след попадения в 51-ата, 59-ата и 65-ата минути.

Уамри вкара за 1:4 в 67-ата и след този мач от 19-ия кръг бистричани са 17-и предпоследни със 17 точки. Монтанчани пък са 8-и с 28 точки и с 4 по-малко от третия Спортист.

Междувременно " шоколадите " от Своге стигнаха до домашен триумф с 1:0 над дубъла на пловдивския Ботев след гол на Георги Николов още в 6-ата минута.

Етър и Дунав врътнаха 0:0 в Русе и търновци са втори с 34 точки след мача, а " драконите " са 10-и с 24 пункта.

И в последния мач Спартак Плевен и Созопол не си вкараха и също врътнаха реми 0:0 в Плевен. Домакините са 5-и с 29 точки, а " вампирите " последни с 15 точки и на 6 точки от избавителните места.
Източник: novsport.com